Nový systém pro chlazení a ohřev vody

V roce 2019 společnost Panasonic uvedla na trh nový systém pro chlazení / ohřev vody s velkým výkonem. 

 

Uvedení nového systému je zahájením strategické spolupráce se švédskou společností Systemair, která se zabývá vývojem vzduchotechniky. Cílem je společně v budoucnu vytvořit vysoce efektivní a ekologická tepelná čerpadla/chillery s jednoduchým a uživatelsky přívětivým dálkovým ovládáním Smart Cloud.

(zdroj: www.coolingpost.com, 26.2.2019)

 

Systém ECOi-W s výkonem od 20 kW to 210 kW a vysokou energetickou účinností je vhodným řešením pro komerční účely, například hotely či kanceláře, ale i továrny a skladovací prostory. ECOi-W poskytuje optimální výkon ve všech klimatických podmínkách.

Zařízení se vyrábí s výkony venkovních jednotek od 20 kW do 210 kW. Provoz venkovních jednotek je od -17ºC (pro topení) do 50ºC (pro chlazení). Teplotota výstupní vody dosahuje při chlazení od -10ºC (s použitím glykolu) do 17ºC a při topení od 20ºC do 50ºC .

 

 

Jedinečnost ECOi-W spočívá v teplotě výstupní vody až do -10ºC při chlazení, což může zajistit provozní teplotu procesních zařízení například v továrnách.

Zařízení je snadno a ovladatelné a navíc k základním ovládacím funkcím má ještě další užitečné a snadné ovládací prvky, kterými jsou například inteligentní systém kontroly pro teplotu vstupní vody či noční program pro redukci elektrické spotřeby a hluku.

 

 

 

 

vysoké SEER/SCOP: 4,04/ 3,43

výkon od 20 kW do 210 kW

provoz zařízení od -17°C (topení) do 50°C (chlazení)

teplota výstupní vody od -10ºC do 17ºC (při chlazení) a od 20ºC do 50ºC (při topení)

tichý provoz

kompatibilní s aplikací Cloud

zabudovaný Modbus

široká škála hydraulických možností

široká škála komunikačních protokolů

 

 PDF symboly klimatizace PanasonicChiller ECOi-W (vodní systémy) katalog >>>