PANASONIC ETHEREA

 

 

Nový model 2021 (označení XKE)

 

Nová jednotka Etherea má lehce změněný tvar, největším rozdílem je dvojitá lamela (pouze u modelů 2 - 4,2 kW) a umístění led světel na předním panelu. Zabudovaná WI-FI pro vzdálené ovládání (pomocí Comfort Cloud) a technologie čištění vzduchu nanoeXTM jsou nadále součástí. IR ovladač je menší a vylepšený. I do tohoto modelu (stejně jako dříve u modelů TZ a FZ) byla nově přidána podnožka pro lepší přístupnost při instalaci a servisu jednotky. 

 

 

 

 

 Technologie nanoe™ X

 

Model klimatizace Etherea je vybaven technologií nanoe™ X, která zabraňuje růstu a šíření virů, bakterií a škodlivin a pomáhá zbavovat prostředí nepříjemných zápachů.

 

 

 

 

Stříbrné a matně bílé provedení

 

   a) Etherea – bílá

NÁZEV SADY CHLADÍCÍ VÝKON (kW) TOPNÝ VÝKON (kW)
KIT-Z20-XKE 2,0 2,8
KIT-Z25-XKE 2,5 3,4
KIT-Z35-XKE 3,5 4,0
KIT-Z42-XKE 4,2 5,3
KIT-Z50-XKE 5 5,8
KIT-Z71-XKE  7,1  8,6 

 

  b) Etherea – stříbrná

NÁZEV SADY CHLADÍCÍ VÝKON (kW) TOPNÝ VÝKON (kW)
KIT-XZ20-XKE 2,0 2,8
KIT-XZ25-XKE 2,5 3,4
KIT-XZ35-VKE 3,5 4,4
KIT-XZ50-XKE 5 5,8

 

 

 PDF katalogový list ETHEREAKatalogový list klimatizace Etherea >>>

 

 

 

Nový model klimatizace Panasonic ETHEREA obsahuje chladivo R32, které je jednodušší pro instalaci v porovnání s předchozími chladivy (například R410a) a má nižší negativní vliv na životní prostředí. Kromě toho se tento typ klimatizace řadí do nejvyšší energetické třídy A+++ pro chlazení i topení (nejlepší u modelů CU-Z25VKE and CU-Z35VKE).

I do tohoto modelu (stejně jako dříve u modelů TZ a FZ) byla nově přidána podnožka pro lepší přístupnost při instalaci a servisu jednotky. 

 

 

 

Nový plošší design dálkového ovladače, podsvícený displej

S novým modelem klimatizace Etherea přichází i nový vylepšený ovladač. Ovladač má stejně jako předchozí model podsvícený displej.