DOMÁCÍ KLIMATIZACE pro byty, domy a kanceláře - RAC

SPLITOVÉ KLIMATIZACE s jednou vnitřní a jednou venkovní jednotkou
CHLADIVO R32

Tato řada klimatizací modelové řady 2018 s chladivem R32 je určena pro domácnosti či kanceláře. Chladivo R32 je šetrnější k životnímu prostředí, než předchozí používaná chladiva, protože neobsahuje žádná toxická složení, a proto začíná být mezi zákazníky stále populárější. Proč tedy nespojit praktické s užitečným a vracet se v dnešní moderní době o několik let zpět a neohlížet se na životní prostředí.

V porovnání s jinou domácí řadou (např. R410A) má jednoduchý servis, proto téměř nedochází ke komplikacím při její instalaci. Jednotka s chladivem R32 je vhodná pro zákazníky, kteří jsou ekologičtí ke svému okolí a recyklace je jim blízká, protože jednosložkové chladivo se podstatně lépe recykluje než jiný typ chladiva u těchto domácích klimatizací.

Splitové klimatizace Panasonic s vysokou účinností jsou určeny pro domácí použití, kanceláře a popřípadě malé komerční aplikace. Jedná se vždy o sestavu venkovní + vnitřní jednotky (tzv. 1+1). Všechny splity jsou s kvalitním rotačním invertorovým kompresorem na který Panasonic poskytuje rozšířenou pětiletou záruku. Všechny jednotky jsou standardně vybaveny funkcí topení (tepelné čerpadlo vzduch-vzduch). Některé klimatizace je možno ovládat vzdáleně přes internet, nebo nadřazené systémy.

Tento typ klimatizací je vybavený "chytrým" senzorem ECONAVI, který reguluje potřebu dle počtu lidí v dané místnosti (jde o tzv. "monitoring prostoru) a aktivitu lidí nacházejících se v místnosti. Proto pokud pouze sedíte např. u televize či počítače, teplota vzduchu se přizpůsobí této aktivitě. Naopak, pokud zrovna v místnosti cvičíte, intenzita chlazení se přízpůsobí. Samozřejmostí je, že senzor nereaguje na domácí mazlíčky, kteří se volně pohybují po bytě. Proto Vy, jako zákazník, nemusíte mít obavy, že se Vám tento typ klimatizace odrazí ve Vaší peněžence, když zrovna budete mimo domov.

Dalším pozitivní věcí je, že řada ETHEREA obsahuje čištění vzduchu technologií Nanoe, která má pozitivní vliv na stabilní vlhkost vzduchu v místnosti a odráží se přirozeně na Vaší plati a zamezuje i nepříjemným pachům v místnosti.

 

PDF katalogový list ETHEREA Chladivo R32 >>>Etherea split 2016 R32

PDF katalogový list ETHEREA Senzory Econavi >>>

PDF katalogový list ETHEREA Vlastnosti >>> 

  

Řada ETHEREA

RAC split Z/XZ A+++

Nové klimatizace Etherea Slim pro rok 2018 s chladivem R32 přinášejí velmi povedený design ve 2 barevných provedeních s hloubkou 

o 6 cm menší než stávající modely Etherea.

 

  • nový design, malá hloubka klimatizace, jen 194 mm. Celá výkonová řada má stejné rozměry 295x919x194 mm (VxŠxH)
  • energetická třída A+++
  • dostupné výkony 2-5kW  (chlazení)
  • k dispozici 3 barevná provedení. Bílá-G (White Gloss)  /  Bílá matná-M (Matt)  /  Stříbrná-X (Silver)
  • nové chladivo R32
  • vnitřní jednotky jsou kompatibilní i do systému FREE MULTI >>> s chladivem R410
  • nový design dálkového ovladače >>>

 PDF katalogový list ETHEREA Katalogový list klimatizace Etherea >>>

Etherea split 2017 R32 bílá

 a) Etherea – bílá

NÁZEV SADY CHLADÍCÍ VÝKON (kW) TOPNÝ VÝKON (kW)
KIT-Z20-TKE 2,1 2,8
KIT-Z25-TKE 2,5 3,4
KIT-Z35-TKE 3,5 4,4
KIT-Z42-TKE 4,2 5,4
KIT-Z50-TKE 5 5,8
KIT-Z71-TKE  7,1 8,6 

  b) Etherea – stříbrná Etherea split 2017 R32 bílá

NÁZEV SADY CHLADÍCÍ VÝKON (kW) TOPNÝ VÝKON (kW)
KIT-XZ20-TKE 2,1 2,8
KIT-XZ25-TKE 2,5 3,4
KIT-XZ35-TKE 3,5 4,4
KIT-XZ50-TKE 5 5,8

 

Řada TZ SPLIT